Test veľmi dobrý produkt SR170 SR16T SR1EE SR1EF SR16Z SR1EB SR1EA SR1ED SR16J SR16H BGA chipset

€81.67 €81.67 Zadarmo Vracia

Vitajte,vitajte ! ! !

Služby Zákazníkom:

Ak potrebujete kúpiť veľké množstvo žetónov, vám môžeme poskytnúť veľkoobchodné ceny! Môžete ma kontaktovať cez skype a www.environet.sk Diskusie . Ja budem robiť moje najlepšie,vám poskytnúť služby najvyššej kvality,budeme loď položiek do 5 pracovných dní po zaplatení je dosiahnutá.

Spätná väzba:

1.Ak ste spokojní s našimi tovar, prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu, ďakujeme vám za vašu pomoc.

2.Ak nie ste spokojní, prosím, láskavo dajte nám vedieť. Vaše konštruktívne poradenstvo bude náš návrh na revíziu a zlepšovať, ďakujeme za pochopenie

Milí kupujúci:

Venujte prosím pozornosť follwing pokyn po prijatí naše žetóny.

BGA žetóny môžete kúpiť od našej spoločnosti sú vysoké technológie a ako pricise ako nanometrov.

Pre malé množstvo žetónov,ktoré sú vystavené vzduchu po tom, ako bol prevzatý z obalu.takže sa pravdepodobne budú dodržiavať niektoré vlhkosť,tak,aby sa zabránilo kvality problém,odporúčame vám, aby ste ich dali vnútri pečenie komory najmenej 24 hodín na 100-110°C (Maximálna).

Pri spájkovaní,prosím, uistite sa, že teplota pre bezolovnaté /Nie Pb BGA žetónov je 245-260 °C (Maximálna),Kaly/Pb BGA čipy 180-205 °C (Maximálna).

Spájkovania proces je zložitý.Spájkovanie/výmena žetónov musia byť prevádzkované podľa inžinierov, ktorí majú skúsenosti zručnosti.

Ako BGA čipy sú krehké,complicatedly štruktúrované,s mumerous gule,žiadne mierne chybné umiestnenie,bezstarostný teplota-comtrol,alebo neúplný, čistenie PCB dosky bude mať za následok nedostatočné spájkovanie alebo chýbajúce spájkovanie.čipy sa ,ako výsledok ,zomrieť.

BGA obvodov je ľahko dostať rozbité nesprávnou spájkovanie ,pred nákupom by ste comsider 3 body:

1) Už ste si kúpili práva čipy?

2) máte správne vybavenie?

3) ste zručný dosť letovať čipy?

Vráti časti, ktoré boli použité na stroje nebude prijateľná.

Prosím comfirm, že čipy, ktoré ste obdržali, sú popísané v našom obchode.vaša spokojnosť je životne dôležité pre rozvoj našej spoločnosti.ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť ,prosím voľne napíšte nám, bez váhania,pre okamžité riešenie.buď sa budeme vrátiť alebo vymeniť žetóny.

  • Popis
  • Recenzie
  • Séria: Apire
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Položka Stav: Nové
  • Číslo Modelu: SR170 I5-4200U
  • Kompatibilné Značky: Hewlett-Packard

Naspäť hore