JanPet Diaľkové Výcvik Psa Golier až 440 metrov Statické Tlmenie Vibrácií Tón Nepremokavé Nabíjateľná Elektrický Obojok

€35.87 €51.25 Zadarmo Vracia

JanPet Diaľkové Výcvik Psa Golier až 440 metrov Statické Tlmenie Vibrácií Tón Nepremokavé Nabíjateľná Elektrický Obojok Na Dog300 diaľkové výcvik psa golier je intuitívny systém s kompaktným dizajnom pre psov veľkých 10 libier a hore. Tento cenovo dostupný jednotka má vodotesný obojok prijímač a rozsahu 400 metrov, čo umožňuje svojho psa, aby si najdaždivejšie situácie vo vzdialenosti 3 futbalové ihriská! So systémom je 5 úrovní šok/vibrácií a štandardný tón, je ideálny pre posilnenie psa poslušnosti okolo domu, v záhrade alebo jazero. Funkcie: 1. Golier Veľkosť: Schopný, aby sa zmestili malé, stredné, veľké psy a šteniatka. 10 libier, alebo Väčšie. TPU Golier Veľkosti od 6 do 23.5 cm dlhé. 2. Obsahuje dve obojky, Diaľkový Vysielač môže ovládať až dva krúžky. 3. Používa: Naše obojky je možné použiť pre rôzne účely. Tu je niekoľko príkladov:Základné Psa Poslušnosti, Poľovníctvo, Kopanie, Agresívne, Štekať, naskakovať a mlynárske. 4. Typ batérie: Rýchly 2 Hodiny Nabíjateľné Lítiové Batérie pre Golier Prijímač, Diaľkový Vysielač 5. Voda Funkcie: Vodotesný Obojok Prijímač 6. Rozsah: Až 400 Metrov 7. Tón/Vibrácie Možností: 5 Úrovní Vibrácií a Štandardný Tón 8. Stimulácia Úrovniach: 5 Úrovní Elektrostatické Pulz 9. Znížená prijímač dizajn ubytovať menších psov 10. Rýchlo prepínať medzi obojky so psom volič tlačidlo 11. Jednoduché použitie, Nastaviteľná Intenzita Tlačidlo 12. Jednoduché, ergonomický dizajn, rozloženie s tlačidlom pre každý typ stimulácia, č tlačidlo režim umožňuje rýchlejšie opravy. 13. Rýchle a jednoduché párovanie procesu 14. Šetrí energiu, keď sa nepoužíva, aby sa predĺžila životnosť batérie 15. Rozšírené a bezpečné vodivých plastov kontaktné miesta

Často Kladené Otázky

Aký vek je pes pred použitím tohto zariadenia?

Odpoveď: Váš pes by sa mali naučiť základnú poslušnosť príkazy ako "sadnúť" alebo "zostať."

Otázka: Keď môj pes má skončil odbornú prípravu a poslúcha moju objednávku, musí nosiť?

Odpoveď: Pravdepodobne nie. Ale môžete skúsiť posilniť vzdelávanie.

Otázka: Ako dlho môžem posledný dať môj maznáčik zvuku, vibrácií, alebo elektrostatického náboja?

Odpoveď: maximálny čas môžete priebežne zvuk, vibruje, alebo statické šok je 10 sekúnd. Po tomto, diaľkový vysielač bude časový limit, zvuk, vibrácia, alebo / a elektrostatické šok musí byť prepustený, a stlačené znova.

Otázka: Je vodotesný prijímač?

Odpoveď: Áno, ale uistite sa, že gumový kryt je tesný.

Otázka: môžem pripojiť ťahanie lana priamo na obojok?

Odpoveď: Nie, toto bude na kontaktné miesto príliš tesné, aby váš pes krku.

Otázka: Ako dlho môžem dať môj golier na môj pes?

Odpoveď: odporúčame nenosiť viac ako 12 hodín denne.

Otázka: Ako dlho by som mal trénovať na zvieratko?

Odpoveď: tréningových pobytov pozitívne a krátke, najlepšie asi 10-15 minút zakaždým.

Otázka: Je výcvikové zariadenie vhodné pre všetkých psov?

Odpoveď: Golier minimálny obvod krku je 25 cm, maximum je 60 CM.

Ako trénovať psa zariadenie?

PEDONO produkty sú spoľahlivé, účinné a pohodlné. Golier pre rôzne veľkých alebo malých psov.

Kontrola zariadení Vzdialenosti testovali Sme až do 400 metrov na dostupnom mieste, aktivácia vášho psa golier prijímač, akonáhle je vzdialený signál vyskytuje. Je to bezpečné, neškodné podnety. Spoločnosť sa nachádza v:

Tipy:

V závislosti na tom, ako budete držať, terén, klímy, vegetácie, atď. nemôže byť rôzne a ovládanie vzdialenosť môže byť rôzne.

Tlačidlo definícia

1 sa uvádza: Diaľkové Anténa Vysielača: Vysiela signál do prijímača

2: biele svetlo, LCD: diaľkové ovládanie prejde do pohotovostného režimu po 1 minúte bez príkazu a LED obrazovka zhasne. Zdôraznila, jasne ukázal, v každom svetlo alebo tma. Poplatok diaľkové ovládanie, keď indikátor stavu batérie bliká.

3; Elektrostatické vplyv tlačidlo, stlačte tlačidlo, vplyv LCD displeja ikona bude blikať a elektronické pulzný signál poslaný na prijímač, stlačte tlačidlo L tlačidlo, môžete upraviť úroveň statickej šok od 0 do 5 súborov.

4: Vibrácií režimu: Stlačte tlačidlo, LCD vibrácií ikona bude blikať a vibračný signál bude odoslaný do prijímača. Stlačte tlačidlo L tlačidlo na nastavenie vibračnej úrovni od 0 do 5.

5: Zvuk režim: Stlačením tlačidla na LCD obrazovke sú to zvuk, ikona bude blikať a zvukový signál bude odoslaný do prijímača.

6: 1/2 tlačidlo: Prijímač ovládať vyberte tlačidlo, ak máte dva prijímače, bude rozdelená do Č. 1 a Č. 2, ak sa vám kód, rozhodlo sa na 1. a 2., diaľkové ovládanie prístroja bude 1 alebo 2 v pravom hornom rohu obrazovky LED obrazovky.

7 ukazuje,: L tlačidla, môžete upraviť úroveň vibrácií alebo elektrostatické šok stimulácia, od 0 do 5 súborov.

8: Batérie ikona V pravom dolnom rohu LCD displeja, keď sa ikona nabíjania batérie má len jeden mriežky energie, to znamená, že je potrebné ju nabiť.

9 zobrazené: nabíjanie Batérie port: Toto rozhranie je Micro USB, môžete použiť štandardné nabíjanie kábel alebo váš telefón nabíjanie kábel a nabíjačka.

 • Popis
 • Recenzie
 • Číslo Modelu: DOG300
 • Druh: Psy
 • Displej: Veľký LCD Displej
 • Vhodné pre: Malé / Stredné / Veľké Psy
 • Položka Druh: Výcvikové Obojky
 • Vzdialenosť: 400 metrov bez prekážok
 • Názov Značky: JANPET
 • Školenia Výrobky Typu: Pes Elektrické Golier
 • Nabíjateľná: Vysielač a Golier Prijímač
 • Režim Tréningu: Elektrostatické Impulz, Vibrácia, Pípne
 • Použitie: Elektrické Výcvik Psa Golier
 • Materiál: Plastové
 • Nepremokavé: Úplne Vodotesný Obojok

Naspäť hore