Novo 4Pcs Gumy Bankovanie Zariadenie Chudnutie Bankovanie Masér Vákuové Telo Poháre na Kolená Kolená, Ruky, Nohy Zdravotnej Starostlivosti 19in

€11.17 €14.89 Zadarmo Vracia

Novo 4Pcs Gumy Bankovanie Zariadenie Chudnutie Bankovanie Masér Vákuové Telo Poháre na Kolená Kolená, Ruky, Nohy Zdravotnej Starostlivosti 19in Popis:

Funkcie:

1. Vysoká kvalita - Premium Gumy Zaručuje Odolnosť, Dlhú Použitie a Ľahko Starostlivosť o Veľmi Flexibilný. Môže byť Aplikovaný na Lakte, Kolená, Ruky, a Nohy.

2. Odstránenie celulitídy - môžete použiť na vašom krku, chrbta, hrudníka a nôh,vaša pokožka bude vyzerať a cítiť sa hladšie a pevnejšie s viditeľná redukcia celulitídy.

3. 4Pcs/set - Každý set sa dodáva s 4 flexibilné masáž poháre, takže môžete ľahko ovládať stupeň sacie v závislosti na vašich preferenciách.

4. Účinná Masáž - možnosť pracovať v hlbokej tkaniva intenzívnejšie než tradičné masáže, pomáha zlepšiť športový výkon, recovery, zmiernenie kĺbov a bolesti svalov, a tak oveľa viac.

5. Jednoduché Použitie - To je musí mať nástroj pre skúseného maséra, professional alebo športovec, ale môže byť tiež použitý niekto doma, bezpečnosť a jednoduchosť.

Špecifikácia:

Materiál: guma

Množstvo: 4pcs/set

Veľkosť:

Č. 1: 6.3-7.5 cm

Č. 2: 5.2-6.0 cm

Č. 3: 4.0-4.8 cm

Č. 4: 2.5-3.2 cm

Upozornenie:

Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočné farby možno mierne líšiť od obrázka farby.

Prosím, nechajte 5-30 mm sa líši vzhľadom na ručné meranie.

Balenie Obsahuje:

4Pcs/set x Gumy Bankovanie Zariadenia

  • Popis
  • Recenzie
  • Názov Značky: Breathleshades
  • Materiál: Iné
  • Aplikácia: Späť

Order exactly as in the picture

  • 5 / 5
Naspäť hore