OPA847 Modul Vysoká Rýchlosť, Nízka Hlučnosť Op Amp Zosilňovač Napätia Vo fáze 3.9 G Širokopásmové Pulz Funkcia Zosilnenie demo Rada

€15.70 €17.44 Zadarmo Vracia

Zaujímavosti: s cieľom znížiť možnosť samostatne zárobkovo budenie vysokorýchlostné operačné zosilňovače, vysoko kvalitné kondenzátor-odpor zariadenia sa používajú ako ďaleko, ako je to možné v správnej rozloženie a pevné odpory sú použité namiesto posuvné reostatov pre zisk variácie. Je ľahko spôsobiť self-budenie operačné zosilňovače. Modul prijíma pevný odpor režim pre zisk úpravy, ktorá je stabilná a spoľahlivá, a má dobré vysokofrekvenčný výkon. Pretože AC vlastnosti operačného zosilňovača a obmedzenie zisku pásma produkt, vyšší zisk operačný zosilňovač, menšie šírky pásma. Takže keď použijete zosilňovač, ak zosilnenie faktor je veľmi veľké, prosím, použite multi-stage cascade zosilnenie na splnenie pásma a získať požiadavky. Ak zadnej fáze je potrebné načítať, použiť vysokorýchlostné širokopásmové aktuálny buffer.

Parametre: Meno: OPA847 Vysoká Rýchlosť, Nízka Hlučnosť Širokopásmové Operačný Zosilňovač Veľkosť: 50 mm * 42mm Napájanie: ±5V šírka Pásma: 3.9 GHz Výstupný Prúd: Napätie Zosilňovač, Č nosnosť Zosilňovač Typ: V-fáza Zosilňovač Balík obsahuje: modue*1 Operačný Zosilňovač Zisk, šírku Pásma, GBW Spoločné Znalosti: (Výber ako Kupujúci): AC charakteristika: Keď zisk pásma produkt GBW je 1 kHz a zosilnenou 128 krát, rozpätie GBW > 128kHz v praktickej aplikácie je 10-100. GBW by mala byť väčšia ako 5 MHz. AC charakteristiky: Napätie swing sadzba MAX napätie 25.6 Vpp, 1kHz SR=2nV pk f=2*3.14*25.6 v*1KHz=0.16 V/µs AKO praktická aplikácia nechať 10-100 marže, tak 2V/µs by mali byť zvolené. Aby som to zhrnul: Vs > 30V, Vos 5Mhz, SR > 2V/µs Možností: OPA227, OPA209, OPA211 O Elecdemo:

Elecdemonded v roku 2015 , Elecdemo je dobre zavedené technológie spoločnosť, ktorá integruje dodanie , R & D , prodund predaj , podporujúcimi látkami , franšízy , prispôsobenie a hromadné nákupy . Zaviazali sme sa k provid našim zákazníkom s najlepšie elektronické funkčný modul produkty za najnižšie ceny . Máme profesionálny dizajn a výroba tím providecustomer služby, aby sme pomohli našim zákazníkom výrazne zlepšiť efektívnosť rozvoja,učiť a výskumu.

O Transpiráciu:

1. Globálne doprava, (s výnimkou niektorých countriesand APO/ francúzskej polynézie)

2. Dovozné clá: poplatky nie sú zahrnuté v theprice alebo náklady na dopravu. Colné poplatky sú zodpovednosť kupujúci.

3. Ak zásielka nie je doručená do 30 dní. prosím, kontaktujte nás. Pomôžeme vám vyriešiť problém.

O Doručenie:

1. Budeme spracovanie objednávky v čase, keď je platba potvrdená. V dôsledku rozdielov v zásob stav a čas, budeme vybrať loď z nášho prvého skladu pre rýchle dodanie.

2. Sme len poslať na potvrdenej objednávky adresu. Vaša objednávka adresa sa musia zhodovať dodaciu adresu.

3.Služby tranzitný čas je poskytovaná dopravcu, s výnimkou víkendov a sviatkov. Doba dodania sa môže líšiť, a to najmä na dovolenke.

O Záruku:

1. výrobcovia obmedzené warrantyon chybné položky(s výnimkou položiek damagedand/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo je podporená 3 mesiacov záruka

2. Obraz zobrazí sa uskutočňuje v reálnom čase, ale v dôsledku rôznych výrobných šarží, thecolor môžu byť rôzne. Obrázok je len orientačný, a skutočný objekt je subjectto posledným z nich

3. Chybné položky sa musia vykazovať a reurned v záručnej dobe(ak je to možné,v pôvodnom obale,

4. Ak vlastnosti výrobku nezhodujú reklamu, budeme znášať všetky náklady na dopravu.

O Spätnej Väzby:

1. Ak ste spokojní, prosím zanechať 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu, sme veľmi poctení, receivea štedrý skutočné hodnotenie a fotografie, th !!!!

2. Za akýkoľvek výrobok alebo doprava problémy, kontaktujte nás, prosím, pred otvorením spor orleaving akúkoľvek spätnú väzbu/záporná spätná väzba, budeme sa snažiť vyriešiť problém untilyou sú spokojní.

Vráti a Náhrady:

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a nebudete sa schopní vrátiť od dátumu prijatia after30 dní. Ak má položka vo vlastníctve ste pre viac ako 7 dní, bude to považované za usedand nebudeme vrátiť alebo vymeniť. bez výnimky! Návrat poštovné náklady sú theresponsibility z buver.

2. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale, musíte nám poskytne shippingtracking číslo.

3. Ak je vrátiť sa, prosím kontaktujte nás vopred, pomôžeme vám ho vyriešiť. Ak to nie je možné besolved on-line, budeme akceptovať vašu vrátiť a vrátime sa k vám.

  • Popis
  • Recenzie
  • Šírka pásma: 3.9 GHz
  • Veľkosť: 50mm*42mm
  • Napájacie Napätie: ±5V
  • Názov Značky: ElecDemo
  • Typ Príslušenstva: V-fáza Zosilňovač
  • Kompatibilné s: OPA847

Naspäť hore