20 Ks/veľa 2m LC UPC/APC SM Jednom Režime MM Multi Mode 1Gbps OM1 OM2/10Gbps OM3/40Gbps OM4 Vlákniny Pigtail 0,9 mm Simplex

€14.73 €14.73 Zadarmo Vracia

Optický Pigtail Simplex

Popis Produktu

Optický Pigtail je nainštalovaný s konektorom na oboch koniec kábla realizovať optickej dráhy aktívne pripojenie.Používa sa na patch kábel zo zariadenia, aby sa vodiče systému. Je s hrúbkou ochrannú vrstvu.A to je všeobecne používaný na spojenie medzi optický vysielač a terminálové okno.Aplikuje sa v niektorých oblastiach, ako optický komunikačný systém,vlákniny prístup na sieť optických vlákien na prenos údajov a LAN.

Vlastnosti Výrobku

Nízke insertion Loss

Veľký návrat Strata

dobrá opakovateľnosť;

GoodExchangeability

Dobrá teplotná stabilita; silná pevnosť vlastnosti

Vlákna typu

SM Jednom Režime

62.5/125 1Gbps OM1MM Multi Mode

50/125 1Gbps OM2MM Multi Mode

50/125 10Gbps OM3MM Multi Mode

50/125 40Gbps OM4MM Multi Mode

Typ konektora

Konektor: SC, LC, FC, ST, MPO, MT-RJ

Typ rozhrania: UPC/APC

Vlákno, vonkajší priemer: 0,9 mm; 2.0 mm; 3.0 mm

TechnicalParameter

Položka

Test Stav

SM(jednoduchý Režim)

MM(Multi Režim)

Optické Vlákna Charakteristika

Vložiť

Strata

UPC

SM:1310nm/1550nm MM:850nm/1300nm

≤0.2 dB

≤0.3 dB

APC

1310nm/1550nm

≤0.3 dB

Strata Návratu

UPC

SM:1310nm/1550nm MM:850nm/1300nm

≥55 dB

≥35 dB

APC

1310nm/1550nm

≥65 dB

mechanické vlastnosti

Vplyv test

1.8 Meter Vysoké,8Times

Vibračná skúška

10-60Hz,1mm Plné amplitúdy

Zapojte-Sa-Krát

Viac than1000 Krát

Pevnosť V Ťahu

>100N

Opakovateľnosť

≤0.2 dB

≤0.2 dB

Vymeniteľnosti

≤0.2 dB

≤0.2 dB

Teplota

-40ºC~85 ° C

  • Popis
  • Recenzie
  • Typ Konektora: LC/UPC
  • Číslo Modelu: FP-LC
  • Názov Značky: ALLSTRONG
  • Certifikácia: ROHS
  • Položka Dĺžka: 2m
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Naspäť hore