Andoer 2 Výber 57.5 palcový Cestovné Ľahký Fotoaparát, Statív pre Video Streľba SLR ZRKADLOVKY Videokamery so Cestovná Taška Telefón Svorka

€26.77 €36.17 Zadarmo Vracia

Andoer TTT-663N Cestovné Statív, vaša najlepšia voľba pre vonkajšie fotografia, video, fotografovanie, a urobiť to.

Funkcie:

Rýchle Uvoľnenie Doska-- rýchloupínací platne prijať medzinárodné štandardné 1/4" skrutky, kompatibilné s SLR, ZRKADLOVKY, DV kamery, panoramatickej kamery, mobilné telefóny, športové kamery, fotoaparáty a iné zariadenia s 1/4" otvory pre skrutky. Robí váš výlet príjemnejšie.

3-Pásmový Pan Vedúci-- Podporuje ihrisku, horizontálne a vertikálne multi-uhol snímania. Hlavu má 360° panoramatický meradle dizajn a horizontálna gombík má silný zamykanie sily, tlmenie účinok je dobré. Je to vhodné pre vás, na presné určenie polohy pri streľbe, ktorá vám pomôže na dokončenie fotografie hladko.

Materiál-- Vyrobené z premium z hliníkovej zliatiny a ochrany životného prostredia, ABS. Po prísnom vysoká a nízka teplota test, vytiahnuť test, s eloxovaný povrch, vysoká pevnosť, dobré lesk a ľahká váha, robí statív max. zaťaženie 3 kg, čistá.váha 1.1 kg.

Výška-- statív skladacia výška je 480mm/19 palcový, 4 časť, s stredovej osi a stredovej osi poistný gombík, podľa streľba výška požiadavky, upraviť výšku osi a statív, je jednoduchý na obsluhu, robí nakoniec max pracovná výška je 1465mm/57.5 cm.

Duch Úrovni-použitie vysoko kvalitných vodováhy, jednoduché, strieľať v dôsledku vonkajších faktorov spôsobených statív nestabilné, a tak upraviť dĺžku nohy trubice kedykoľvek s cieľom dosiahnuť úroveň efektu, je lepšie pre zobrazenie a zloženie.

Viac Informácií:

1、U-tvarované nosníky sú určené na centrálnej osi statívu posilniť spojenie sily s statív a označené významnú držiak zámok známky.

2、strednú nápravu dizajn má nosné háku, čo je výhodné pre pozastavenie ťažké predmety v osobitnom prostredí tak, aby sa zlepšili stabilitu statívu.

3、nohy vybavené high-density pearl bavlny, ktoré je pohodlne v ruke, a pomáha predchádzať sklzu pri držaní.A s púzdro, ktoré je jednoduché pre vonkajšie fotografov na prepravu a prepravu.

4、v Porovnaní s gombík zámok, nohy prijať pracky zámku, ktorý je viac ľahko rozšíriť trubice .

5、Pomocou podkovy-štýl gumové podložky, zvyšujú stabilitu statívu.

6、Gravitácia hák dizajn, čo je výhodné pre vás zavesiť ťažkých predmetov, čím sa môže zvýšiť stabilitu statívu.

Špecifikácie:

Značka: Andoer

Model: TTT-663N

Materiál: zliatina Hliníka a ABS

Max.Nosnosť: 3 kg

Max Výška: 1465mm/57.5 palec

Výška bez stredovej Osi:1215mm/47.8 palec

Min Výška: 455mm/17.9 palec

Zložené Dĺžka: 480mm/18.9 palec

Max Priemer Trubky: 23 mm

Mix Trubky Priemer: 14 mm

Počet Nohu Sekcií: 4

Veľkosť balenia:105*105*505mm

Hmotnosť balenia:1434g

Zoznam Balíkov:

1 * Statív

1 * Prepravný Vak

1 * Užívateľská Príručka

1 * Telefón Svorka

 • Popis
 • Recenzie
 • Hmotnosť (g): 1434g
 • Zložené Dĺžka (mm): 480mm
 • Materiál: Hliník
 • Druh: Mini Statív / Ľahký
 • Max Extened Dĺžka (mm): 1465mm
 • Použitie: SMARTPHONY
 • Názov Značky: Andoer
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: TTT 663N
 • Package: Áno

Corresponds to the description. Very good tripod! Stable and reliable. I'm delighted! Delivery to Moscow 10 days. Super fast, considering that the holidays are already close. Thanks to the seller, I recommend!

 • 5 / 5
Naspäť hore