Zrekonštruovaný Služby stanica Pre HP Designjet 500 510 800 815 820 C7769-60374 C7779 C7769 tlačiarne diely

€79.85 €88.73 Zadarmo Vracia

modname=ckeditor Obchod category

Môžete tiež rád, Vysoko Kvalitný Výrobok Popis Výrobku Zrekonštruovaný Služby stanica Pre HP Designjet 500 510 800 815 820 C7769-60374 C7769-60149 čistenie Vysoko Kvalitné Produkty Platba Dodacie údaje Podmienkami predaja O nás, Kontaktujte nás Platby SPÔSOBY PLATBY

Akceptujeme www.environet.sk LEN. To je jednoduché a bezpečné pre vás zaplatiť prostredníctvom kreditnej karty, debetné karty, bankové prevody a www.environet.sk zostatku na účte.

Platba by mala byť predložená do 14 dní od víťaznej prvej položky.

Neplatiacim víťazi budú hlásené na eBay. Vážnym záujemcom len prosím. Prosím e-mail nás s prípadnými otázkami môžete mať počas transakcie. Dodanie podrobnosti

POŠTOVNÉ A BALNÉ

1.Int ' l Post Letecky:

Pevný poplatok za Poštovné a balné, vrátane obalov, sklad, distribúcia, vybavovanie objednávok a náklady na spracovanie. Tovar vám bude odoslaný na výhru Kupujúci do 24 hodín od prijatia platby. Pozemok s položku, bude odoslaný z Hong Kong Ploché Air Mail alebo Registrované Air Mail.

Sme pomocou E-PAKETOVÉ ČÍNA PRÍSPEVOK a HONGKONG POST INT ' L REGISTRA LETECKY do celého sveta. Väčšina procuts sú poštovné zadarmo krajiny doprava dodania dni

Spojené Štáty E-Paketové Čína Post 6~10 wroking dní

Spojené Kráľovstvo E-EXPRESS HONG KONG Post 6~12 wroking dní

Austrália , Kanada, ruská E-EXPRESS HONGKONG Post 6~12 wroking dní

Kórea,Nový Zéland, Francúzsko, Nemecko, Nórsko,Vietnam E-Express HONGKONG HONGKONG 6~12 wroking dní

Japonsko,Taiwan,EÚ, iné HONGKONG Post int ' l registra letecky 6~18 wroking dní

Brazílie,Južnej Ameriky, HONGKONG Post int ' l registra letecky 14~28 wroking dní

ostatné krajiny HONGKONG Post int ' l registra letecky 8~18 wroking dní

Vezmite prosím na vedomie, expedičný poplatok pokrýva mnohé iné náklady okrem skutočné prepravné náklady, ako je skladom poplatky, ľudské zdroje, www.environet.sk poplatky, ebay konečnej hodnoty poplatky, výpis poplatkov, poistenie poplatky, obalového materiálu poplatky, manipulačné poplatky a ect. Prosím, dajte nám vysoká miera na poštovného tak naše podnikanie môže pokračovať.

Podmienky predaja, PODMIENKY PREDAJA

Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou cieľ. Všetky výrobky sú kontrolovaná kvalita. Sú nové a v dobrom stave pri dodaní je pre našich zákazníkov. Ak výrobok je chybný, alebo poškodenia pri príchode, alebo zlý výrobok dodaný, kontaktujte nás prosím okamžite. Vráti prijatá do 30 dní od dátumu dodania a položka musí byť v pôvodnom novom stave, nie sú opotrebované alebo pozmenené akýmkoľvek spôsobom s pripojeným tagy & zábal. Inak vysporiadať je konečné. Návrat poštovné musí byť zaplatená kupujúcim.

Najprv nás kontaktujte, ak máte akékoľvek problémy/otázky/problémy. Budeme radi, ak chcete vyriešiť akékoľvek problémy, ktoré môžu mať v srdečné a priateľské spôsobom.

Vážime si vášho Postive spätnú Väzbu, a bude robiť to isté na odplatu. Nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez predchádzajúcej komunikácie s nami. Prosím, aby max 2 obchodné dni pre nás odpoveď. O nás O Nás

iSSCX Technológie (H. K./SHENZHEN) Co., Ltd prvý objavil ako špecialista v Elektronickej & Office Produktov a Služieb v roku 2005. iSSCX odvtedy získal vynikajúca povesť a skúsenosti v oblasti elektronických a Office produktu/služby . V posledných desiatich rokoch, iSSCX bol rozširuje a rozširovanie kapacity a schopnosti.

iSSCX je vaše spoľahlivé Elektronické & Office Produktov a Služieb partnera.

Vízia :

Stať sa jedným z úspešných Elektronických & Office Výrobkov a poskytovatelia Služieb , poskytuje zákazníkom celková spokojnosť s najviac vynikajúce služby zo všetkých aspektoch spoločnosti.

Poslanie :

Poskytnúť Zákazníkov na svetovej úrovni excelentnosti v Elektronickej & Office Produktov a Služieb

Dodať Zákazníkom najvyššiu kvalitu s nákladovo efektívne riešenia,

Splniť a prekročiť Zákazníkov očakávania

Obráťte sa na nás OBRÁŤTE sa na NÁS

Prosím, použite "Položiť Predávajúcemu Otázku" odkaz kontaktujte nás v prípade akýchkoľvek otázok. Bežne sa odpovedať na všetky správy do 24 hodín.

  • Popis
  • Recenzie
  • Názov Značky: CaoDuRen
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Naspäť hore