F1-Z Kompresor Turbo Vzduchu Paliva Šetrič Ventilátor w/ Double Vrtule - Modrá vysokej kvality

€11.33 €11.33 Zadarmo Vracia

Funkcie: Dual šetrič ventilátor sa točí s otáčky motora počas generovania maximálna sila, ktorá vytvára silné prúdenie vzduchu do spaľovacej komory pri vysokej rýchlosti vrtule hovno prúdenia vzduchu do spaľovacej komory pri vyššej rýchlosti vyplývajúce rozdrobených spaľovanie, ktoré zvyšuje koní a šetrí benzín Gumy držiteľ môže zvýšiť priemer ventilátor na zabudovanie do rúry Maximálna Rýchlosť Pohybu: 55,000 R / Min Veľkosť (Dia. x L): Cca. 2,5 x 2.95 cm / 6,5 x 7,5 cm Priemer Tela s Gumovou Držiteľov Zabalené na: Cca. 2.8 palca / 7 cm Materiál: zliatina Hliníka a gumy Farba: Modrá

Inštalácia:

Odstrániť prívodu vzduchu hadicou, ktorá sa nachádza medzi čistička vzduchu

Dajte príjem ventilátor do vzduchu prívodnej hadice

Pomocou gumy držiteľ pripojený, aby sa zmestili do skúmavky s väčším priemerom

Package Zahrnuté: 1 x Paliva Šetrič Ventilátor 3 x Držiak Gumy

Vstup turbíny dvojité turbína dvojité kolieska turbochargers autá upraveného vzduchu turbíny

Model: Vzduchové turbíny

Farba: Modrá

Veľkosť: 6.0 CM priemer, vonkajší priemer: 6.5 CM, 7.5 CM

F1-Z: hmotnosť 189G

Nové simota: hmotnosť 268G,

Poznámka: prívodné potrubie vnútorný priemer väčší ako 6,4 CM, môžete jednoducho pripojte hadičku, 6,4 CM, je potrebné zmeniť potrubie môže byť nainštalovaný.

Funkcia: duplexná Turbo inštalácia na motor z príjmu hadice Shang, v engine normálne začal Shi podľa použitia motora prírodné príjem zotrvačnosti vytiahnuť, led priestor kolo disk vysokou rýchlosťou otáčania, v rotujúce časti, zatiaľ čo led veľké čerstvého vzduchu neustále zadanej motora v rámci, medzitým aj podľa nútené spôsobom bude zapísané vzduchu vyrobené Eddy, robí vysokej rýchlosti rotujúceho vzduchu môže a postrekovačom striekať paliva zmiešané, a zároveň môže robí príjem hadicu do vzduchu hustota výrazne upgrade, zmiešaný plyn účinnosť nastavenie môže výrazne zvýšil, Pálenie bude mať väčšiu výbušnú silu, výťah na dynamické účinky.

Inštalácia: F1-Z stranný turbíny inštalované v aute v vlnovcové medzi plyn telo a nasávacie hadice počas inštalácie čas závisí od veľkosti a konfigurácia pôvodný prívod vzduchu hadica priemer kolesami sám s hrúbkou gumy golier, výkon kolesá s tromi gumy golier hrúbkou, ak je nainštalovaná v súlade s priemer prívodu vzduchu hadica veľkosti vhodnej voľby.

  • Popis
  • Recenzie
  • Aplikácia: Počítač Prípade
  • Kompatibilné CPU: Áno
  • Číslo Modelu: F1-Z
  • Druh: Fanúšikov
  • Chladič Materiál: Medi & Hliníka
  • Linky: Iné
  • Package: Áno
  • Názov Značky: SZYTF

Naspäť hore