Skyloong SK73 Hot Swap Bezdrôtová Mechanické Klávesnice RGB Mx Podsvietený Gateron Optické Prepínanie NKRO Pre Win/Mac/Gaming

€85.71 €142.85 Zadarmo Vracia

USB Typ-C Verzia:

USB Typ-C Odnímateľný kábel pre pohodlie prenosnosť.

Bluetooth Duálny Režim Verzia:

USB Typ-C Odnímateľný kábel A Bezdrôtový Bluetooth pre pohodlie prenosnosť.

✅Optické Gateron Modrá Spínač-Hmatové Kliknite na položku Zvuk, Hmotnosť Akupunktúrny Bod Je O 55±15GF, Prevádzková Vzdialenosť Je Asi 2.3 MM

✅Optické Gateron Čierny Spínač - Lineárne Prepínač, Prevádzková Hmotnosť Je Asi 60±15GF

✅Optické Gateron Červený Spínač-Lineárne Prepínač, Prevádzková Hmotnosť Je Okolo 45±15GF

✅Optické Gateron Hnedé Switch - Bez Zvuku Na Dotyk, Hmotnosť Akupunktúrny Bod Je O 55±15GF

SK73/GK73XS je štandardnej veľkosti 73 mechanické tlačidlá klávesnice s RGB podsvietenie, USB-C káblové pripojenie a optické prepínače . USB-C kábel je odnímateľný pre pohodlie prenosnosť.

Optické prepínače sú oveľa odolnejšie ako klasické mechanické klávesnice sa prepne a sú dimenzované na 100 miliónov úderov.

Majú vysokú ovládanie bod 1.5 mm pre rýchle reakcie. Light Strike optické prepínače využívajú horizontálne infračervený lúč, ktorý sa prenáša cez šírka vnútorného keyswitch.

Infračervený lúč je normálne blokovaný od dosiahnutia senzor cez od toho pramenia. Akonáhle spínač sa stlačí spínač kmeňa už bloky infračerveného lúča a aby lúč je zistená senzorom, ktorý aktivuje spínač.

Vzhľadom k optickým mechanizmom, optický prepínač má extrémne rýchly čas odozvy 0,2 ms, čo znamená rýchlejšie reakcie v tých časoch, keď načasovanie je dôležité, napríklad pri hraní hier.

Veľkosť:

FN Funkcie:

Fn+Späť: Zapnúť/vypnúť svetelný efekt. Fn+P/[{: Jas nadol/nahor, 21 úrovni nastaviteľné.F n+Q: on-Line model, môžete sa rozhodnúť použiť mnoho podsvietenie a makrá.F n+W/E/R: Offline model.F n+W: model 1, predvolená funkcia - normálne klávesnice.F n+E: model 2, predvolená funkcia - F1, F2, F3.......F n+R: model 3, predvolená funkcia - PS, SL, PB, Ins, HM, PU, Del, Koniec, PD.

Hot Swap Gateron optické Prepínače

Gateron optické prepínače môžu byť hotswapped na želanie a nahrádza ostatné prepínače. Hot swap klávesnice nepoužívajte recquire ste na spájkovanie / desolder prepínače. (Hot Swap s Optické prepínače iba)

Dizajn, Ergonómia

SKYLOONG 73 Kľúče Mini mechanical gaming keyboard s vedeckou schodisko-up keycap dizajn prináša maximálne pohodlie, Prírodné 6° naklonenie,majúc ruky vo väčšine prírodných štátu, aby minimalizovala únavu ruky po dlhoročný použitie a pomôže minimalizovať preklepov. Ľahko sa prenáša s, sa dokáže vyrovnať s zlá hra envionment.

Anti-Tieňov Kľúče

Naše herné klávesy poskytujú komfort s lepšie podpora na bývanie v porovnaní s gumy dome klávesnice, takže každom stlačení tlačidla je pevná. S každým ťahom, zážitok plný kľúč cestovanie a odozvu, takže si môžete byť istí zarážajúce, so smrtiacou presnosťou bez ohľadu na to, akú hru hráte.Kompatibilné s Windows 2000, XP, Vista, Win7 a Win8, Win10, MAC.

IP64 vode a Prachu-dôkaz

PCB dosky je plne testovaný vodu. Top-grade ABS keycaps a brúseného kovu panel sú veľmi trvanlivé a odolné proti oderu. Odolný voči vode, s odvodňovacie otvory. Ochrana proti náhodnému úniku poskytuje extra pokoj

SKYLOONG SK73/GK73XS je prenosný mini veľkosť mechanické klávesnice, navrhnutý s DIY podsvietenie a high-kvalitné odpruženie tlačidlo. To je vynikajúce multi-jazyk usporiadanie, vrátane 73-napíšte NÁM-Rozloženie, cieľom je poskytnúť vám komfortné rodný jazyk klávesnice. Špecializované makro prvky môžu byť skutočným prínosom v hrách, ušetrí vám námahu toho, aby zadajte sa dlhé reťazce príkazy zakaždým, keď chcete vykonať spoločnú akciu. Plne Programovateľné Tlačidlá S On-The-Fly Makro Nahrávanie Všetky kľúče SKYLOONG SK73 mechanické herné klávesnice sú programovateľné s on-the-fly makro záznam, vrátane jednej klávesy a kombinácie klávesov. Menšie ešte oveľa silnejší. Zjednodušený hry operácie umožní byť vždy o krok napred. V každom prípade, nech sa chcete z klávesnice, môžete nájsť mechanické klávesnice schopné, čo je realita, s viac poťažkať. Kompaktná Veľkosť s Odnímateľný Kábel USB S malými rozmermi, SK73 je skutočne prenosný pre hry on-the-go. Je pletená USB kábel môžete oddeliť a uložené preč úhľadne pre jednoduchú prepravu na LAN párty a turnajov. ✅【RGB Podsvietenie] vyzýva: 16.8 Miliónov Farebných kombinácií , viac podsvietený režim ( Aurora, Zvlnenie, Hudba, Pstruh , Vlny, Gradient, veterný Mlyn, Spektrum a jediné svetlo), žiadne ovládače potrebné. Plug & Play small form factor klávesnice ✅【Gateron Optické Prepínače] vyzýva Gateron optické prepínače môžu byť hotswapped na želanie a nahrádza ostatné prepínače. Hot swap klávesnice nepoužívajte recquire ste na spájkovanie / desolder prepínače. (Hot Swap s Optické prepínače iba) ✅ 【ABS Doubleshot keycaps] vyzýva Na SK73 idoubleshot abs zásob keycaps , zmeniť ich na želanie vďaka keypuller zahrnuté do balíka. ✅ 【Makro nahrávanie a Iné funkcie] vyzýva Záznam makier prostredníctvom softvéru, prispôsobiť pokročilé funkcie , personnalize funkčné klávesy... Celý Anti Tieňov Režim (NKRO). ✅ 【Kompatibilita s Mac a Windows] vyzýva: Kompatibilný s Windows 10, Win 8, Win 7, Win Vista, Windows XP a Mac OS , GK 61 prichádza s 60 palcov USB Typ C Typ kábla. Klávesnica je prispôsobené pre všetky environnement, Domov a Kancelárske použitie, small form factor pre malé priestory. Ďalšie funkcie a LED zadný únik nastavenia, prosím, stiahnuť alebo aktualizovať ovládač z nasledujúcej Webovej stránky:http://www.jikedingzhi.com

 • Popis
 • Recenzie
 • Funkcia 4: Mini Prenosné Mechanické Klávesnice
 • Aplikácia: Plochu
 • Jazyk: angličtina
 • Funkcia 2: Programovateľné
 • Číslo Modelu: SK73/GK73XS
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Druh: Bezdrôtové Pripojenie Bluetooth
 • Typ Rozhrania: Bluetooth/USB
 • Zápästie Podporu: No
 • Os Tela Značky: Gateron Optické Prepínanie
 • Klávesnica plnej Veľkosti: Áno
 • Štýl: Pre Notebook
 • Funkcia 3: Pre Typist
 • Počet Kľúčov: 68% 73 Kľúče
 • Prevádzka Štýl: Mechanické
 • Klávesnica Štandardná: Mini Klávesnica
 • Package: Áno
 • Funkcia 1: IP6X Nepremokavé
 • Podsvietenie: 16 Miliónov RGB Mix svetlo
 • Názov Značky: skyloong

Naspäť hore