BRDRC 6 ks/set MCUV CPL ŽÚ4/8/16+Odstrániť Prípade Filter Súpravy Pre DJI Phantom Pro 4/3 SE Drone

€12.43 €15.54 Zadarmo Vracia

BRDRC 6 ks/set MCUV CPL ŽÚ4/8/16+Odstrániť Prípade Filter Súpravy Pre DJI Phantom Pro 4/3 SE Drone

Funkcia:

UV filter:

Ultra Violet filtre sú priehľadné filtre, ktoré blokujú ultra-fialové svetlo, s cieľom znížiť haziness, že je očividne zrejmé, v niektorých denné svetlo na fotografovanie. UV filtre, nemali vplyv na väčšinu viditeľného svetla, takže sú ideálne forme objektív ochrana a nebudú meniť svoje expozície. Tam sú niektoré "silné" UV filtre, ktoré sú oveľa účinnejšie na rezanie atmosférických haze a zníženie notoricky známy fialové lemovanie, že niekedy sa ukáže až v digitálnej fotografii. Fialové lemovanie je fialová duch, ktorý vidíte na okrajoch predmet keď to je trochu mimo zaostrenia.

CPL filter:

skratka pre "Kruhový Polarizer" filter, ktorý je typ polarizer vyžaduje automatické zaostrovanie fotoaparátov a objektívov. Polarizačné filtre znížiť alebo eliminovať rušivé odrazy z povrchu skla, vody a iných leštené povrchy, zatemniť oblohu, aby mraky pop zo svojho okolia a nasýtený farba znížením túlavých okolia odlesky.

Neutrálnej Hustoty (ND) Filter:

Pripojenie neutrálnej hustoty (ND) filter na objektív rovnomerne znižuje množstvo svetla vstupujúceho do objektívu. ND filter je užitočný, keď je kontrast medzi vrcholom a tiene nie je príliš veľká, aby si kvalitu expozície. ND Filter tiež môže umožniť väčšiu rozmazanie pohybu a detaily obrazu umožňuje veľkou clonou a/alebo pomalé rýchlosti uzávierky sa používa. Variant na ND filter je absolvoval ND, v ktorých je gradient, že účinky zníženia svetlo v odmernej, neutrálne úrovni zo 100% na 0% po celej dĺžke filter. Odstupňovaných ND je odporúčané pre fotografovanie krajiny a morské scenérie, pretože môžete znížiť jas oblohy (pre lepší kontrast), ale stále udržať systém ovplyvňujúce expozíciu pôdy alebo vody

Kompatibilné s : Pre DJI Phantom 4 / Phantom 3 Professional / Phantom 3 Advanced / Phantom 3 Standard / Phantom 3 SE / Phantom 3 4k

Package zahrnuté:

1 Sada (UV+CPL+ŽÚ4+ND8+ND16+Odstrániť Prípade) Filtre

Ak máte akékoľvek neistoty, alebo máte nejaké pochybnosti o tomto produkte, kontaktujte nás, sme tu vždy a vždy radi vyriešiť všetko za vás.

O Nás

Vždy sa snažíme ponúkať najlepšie produkty a služby na www.environet.sk platformu.

Hlavne musíme ponúknuť originálne & tretej-party doplnky a opravy časti DJI Produktov(všetky série), tiež máme veľa DIY položky(Časti, súčasti a Príslušenstvo) a kompletné jednotky RC Modely a Súpravy.

Sme boli v tejto oblasti už viac ako 6 rokov a nedávno pripojiť www.environet.sk platformu, dúfame, že veľké rozdiely so všetkými milovaný zákazníkov.

Vďaka a prajem vám všetko šťastie.

Platby

Akceptujeme všetky platby autorizované spoločnosťou www.environet.sk.

Vráti

1: Môžeme vyriešiť problémy, môžete nás kontaktovať prvá, ak nie ste spokojný s vašimi produktmi.

2: Ak by náhodou nie sme schopní dosiahnuť spokojný riešenie a stále sa chcete vrátiť, musíte sa vrátiť do 30 dní po obdržaní vášho balík a balík by mal byť nepoškodený a kompletný v rovnakom stave, ako to bolo.

3: Platba bude vrátená po dostali sme vrátené balíkov.

Kontaktujte Nás

Kontaktovať nás môžete kedykoľvek chcete spoločnosťou ebay správy, budeme odpovedať na prvýkrát na našom pracovnom čase.

Naša pracovná doba je:

9:00-18:00 HOD od pondelka do piatku (Peking čas)

Prosím pochopiť, že existujú časové rozdiely medzi tebou a mnou, nebojte sa, budeme odpovedať a určite pomôže riešiť vaše problémy na prvý raz

  • Popis
  • Recenzie
  • Kompatibilné Drone Značky: DJI
  • Názov Značky: BRDRC
  • Veľkosť: as shown
  • Hmotnosť: 110g
  • Package: Áno
  • Typ Filtra: UV Filter
  • Číslo Modelu: Pre DJI Phantom Pro 4/3 SE Drone

Naspäť hore