Inteligentné Čerpadlo Vzduch 150 PSI Vzduchu Nafukovacím Nabíjateľná Kompresor s LCD Displejom Presné Prenosných Čerpacích na Auto, Bicykel loptu

€39.89 €61.37 Zadarmo Vracia

Požičovňa Inteligentné Čerpadlo 150 PSI Vzduchu Nafukovacím Nabíjateľná Kompresor s LCD Displejom Presné Prenosné Čerpanie

Špecifikácie: Materiál: PC & ABS Farba: White /Black pre voliteľné Kapacita batérie: 4*3.2 V/500mAh re-poplatok za li-batéria Pracovný prúd: 1~5A Čas nabíjania: 2,5 hodiny Režime nabíjania: Micro USB Max. tlak: 150PSI / 10.3 BAR / 990KPA / 10.5 kgf/cm2 Prevádzková teplota: -10°C~+60°C(14°F~140°F) Veľkosť: 18 * 5* 5 cm / 7.08 * 1.97 * 1.97 palcov Hmotnosť balenia: 556 g / lb 1.2 Funkcie: ●150PSI a presné tlak ovládanie pre rýchle nafukovanie, šikovný čerpadlo umožňuje vykonávať s a zvýšiť vaše pneumatiky v prípade núdze byt pneumatík na ceste. ●Prednastavené hodnoty tlaku a počítač sa automaticky vypne, keď to dosiahne cieľovú hodnotu. ●Vstavanú nabíjateľnú batériu a približne 2,5 hodiny plné nabitá. ●Clear LCD displej zobrazuje súčasnú hodnotu tlaku. ●Môže byť výkon banky, keď je telefón z batérie v tiesni. ●Jednoduché upevnenie na bicykel s inštalácie príslušenstva alebo len nosenie v malej pack pre váš bicykel, auto, basketbal a plávanie krúžok, atď.

Ako používať:

1.Pripojte jeden koniec air tube k nafukovacím, pripojte druhý koniec do pneumatík ventil. (Pre francúzsky ventil, prosím, nainštalujte ventil converter na prvom mieste. 2.Dlho stlačte sieťový vypínač a zapnite napájanie. Na LCD displeji sa zobrazí aktuálny tlak. 3.Stlačením JEDNOTKY tlačidla môžete prepnúť jednotiek(PSI\BAR\KPA\kgf/cm2). (Odporúčaný rozsah tlaku je možné nájsť na pneumatiky vo všeobecnosti.) 4.Tlačítko + a - Tlačidlo predvolené tlačidlá pre nastavenie cieľového tlaku. Dlho stlačte nich môžete nastaviť ako cieľový tlak rýchlo. (V prípade preskočte Krok 4, cieľový tlak je hodnota, ktorú ste prednastavených posledný čas.) 5.Stlačením vypínača NAPÁJANIA môžete začať nafukovanie. Stlačením to opäť môže pozastaviť/pokračovať. To sa zastaví automaticky po dosiahnutí cieľového tlaku. 6.Keď vzduchu trubice je oddelená od pneumatík ventil,Prosím, rýchlo odstrániť vzduchu trubice z pneumatík, aby sa zabránilo vzduchu úniku. 7.Na nafukovacím nebude fungovať, ak cieľový tlak nastavíte je nižší ako aktuálny tlak vzduchu v pneumatikách.

Bezpečnostné opatrenia:

★Ak zistí abnormálne zvuky alebo nadmerná teplota počas inflácie, prosím, prestaňte ho používať.

★Po dlhý čas používať, aj nafukovacím a air tube bude horúce, prosím, urobte si prestávku, pred použitím ju znova

★Deti sú zakázané používať nafukovacím, prosím, majte ju mimo dosahu detí.

Package vrátane

(1)* Čerpadlo (1) * Air Tube (1) * FV Adaptér (1) * Ihly (1) * Air Klepnite (1) * USB Kábel (1) * Hex Kľúča (1) * protišmykové Rohože (2) * Skrutka (1) * Držiak Na Bicykel (1) * Zips Pásky (1) * Cestovná Taška (1) * Užívateľský Manuál

Viac Farieb K Dispozícii

Často kladené otázky

Otázka: Ako dlho môžem prijímať balík?

Odpoveď: Akonáhle obdržíme vašu platbu sme vyslať do 24 hodín, dodacia lehota je závislá od spôsobu doručenia si vyberiete. zvyčajne trvá 7-90 dní na dvere.

Otázka: Aký je váš metóda balenia?

Odpoveď:Pred dodaním máme 100% test ,a sme pack používať neutrálne pole, a znovu skontrolujte, dobre zabalený pred odoslaním von.

Otázka:Myslíte si, podpora dropshipping?

Odpoveď:Áno, robili sme množstvo obchodov s dropshippers,posielame balíky, ktoré sa bez akéhokoľvek nášho názov obchodu,QR kód,cenách,odosielať iba položky s anglický manuál.

Otázka:môžeme dať našej značky na výrobku?

Odpoveď:Áno, samozrejme. A to žiadosti o množstve by byť v 1.000 kusov, budeme tlačiť vašim logom podľa vášho umelecké slovo zadarmo .

Otázka: Môže sa vám prijímame Paypal platby ?

Odpoveď:Áno, môj obchod prijímame Paypal platby. môžete zaplatiť priamo cez Paypal

Otázka: Ak sú naše kupujúci má vrátenie peňazí by ste to prijať?

A:, vrátime, ak z video/obrázok znázorňujúci je náš výrobok chybu, Ale situáciách nižšie nevracia: 1).Man-made škody ; 2).Oprava, alebo zmeny produktov bez povolenia ; 3).Nie používaní podľa návodu ; 4).Akékoľvek poškodenie mimo kontroly, sa považuje za zásah vyššej Moci, ale nie sú obmedzené na oheň,vietor, povodeň, zemetrasenie, výbuch, povstanie, epidémia, karanténa a segregácii

Otázka:Môžete mi povedať, názov mesta, ktoré ste lode?

Odpoveď:Väčšinou máme loď z Shenzhen City, Provincia Guangdong,Čína, Ale máme aj sklady v Rusku a Spojených štátov.ak chcete poslať, aby sa niekto z tých, countiers, všetky objednávky bude napĺňať od našich skladoch, dodacia lehota cca 10-15 pracovných dní na dvere.

Akékoľvek otázky, prosím, aby nás kontaktovať, sme vždy pripravení pre vaše podnikanie.

 • Popis
 • Recenzie
 • Položka Dĺžka: 7.08inch
 • Názov Modelu: AP05
 • Položka Výška: 1.97inch
 • Napätie: DC12V
 • Položka Šírka: 1.97inch
 • Druh Materiálu: Plastové
 • Názov Značky: YASOKRO
 • Položka Druh: Čerpadlá
 • Položka Hmotnosť: 0.6kg

Just recovered quite faithful to the impeccable description thank you

 • 5 / 5
Naspäť hore