Obchodné Non-stick varná Belgické vafle baker Borovica Cake Maker Stebėtų Rúra maker stebėtų stroj cenu

€95.12 €237.80 Zadarmo Vracia

Pripojte typ:

stroj detaily:

NÁVOD NA POUŽITIE nerezovej ocele v osnovy hranice;formy je, aby hliníka,to má veľmi dobrú vodivosť,tepelná vodivosť a úspory energie.a operácia je veľmi jednoduché.3-5 minút pracovať, 5 šišky. Ako urobiť šišky? Hlavné jedlo: múka,mlieko,vajcia,maslo,cukor,kvasnice moc, Rozširujúca: čokolády,kokosu moc,práškového cukru,kryštálového cukru,mandlí kus,džem,nutlet Maker procesu: 1. teplo 40 g mlieka, 30 stupňov Celzia,pridáme droždie moc,a nechať ich fermentované.potom dal, vody a iných materiálov do mix-stroj. mix o 10minute. 2.warm up šišky maker 178 stupňov Celzia,a maľovať maslo a olivový olej 3.nalejte definované množstvo múky do drážky šišky maker,teplo im asi 3-5 minút 4.pridať prísady, ako je čokoláda,nutlet...

Čistenie:

1. Nechajte Stebėtų Baker úplne vychladnúť predtým, než začnete vykonávať akékoľvek čistiace postupy.

2. Uistite sa, že Stebėtų Baker odpojený od zdroja napájania.

3. Pomocou suchej tkaniny odstrániť všetky zvyšné potraviny častice.

4. Ak potravín častice stále používať neabrazívnym čistiacim prostriedkom. NIKDY NEPOUŽÍVAJTE SAPONÁTY, KTORÉ OBSAHUJÚ LÚH SODNÝ. To zničí dosky.

Poznámka:Ak chcete používať ocean shipping spôsoby, prosím, kontaktujte nás.Ak chcete zmeniť parameter stroja, prosím, kontaktujte nás.

Záruka:

Záruky počítača je na 1 rok, pretože stroj je zaslané.

Poznámka:

1.Bude kontrolovaný náš profesionálny technik pred odoslaním z nášho skladu. Sme 100% zabezpečiť dobré bude kvalitné a starostlivo skontrolujte pred odoslaním si,prosím, uisťujeme vás, na vás .

2.O dodacia lehota:zabezpečíme dopravu za vás okamžite,ale ak dosiahnuť sviatky,víkendy,a iné oneskorenie dodania čas.Dúfam, že sa môžeme navzájom komunikovať a môžeme predĺžiť čas doručenia pre vás.

3.O prepravná metóda:Sme vám vybrať vhodný spôsob dopravy, podľa hmotnosti tovaru a rozmer.Ak tovar hmotnosti nad 90 kg odporúčame vybrať ocean shipping spôsob ušetriť náklady.Môžeme tiež rešpektovať vaše výber hraničiť spôsobu doručenia.

4.Doprava:

A. Zvyčajne používame DHL/ Fedex/ UPS/TNT/EMS, ktorý bude trvať asi 5-15 dní, do väčšiny krajín.Pre Brazília budeme používať EMS, ktorý je zákazníkom jednoducho dostanete tovar. Budeme loď vašej objednávky cez FedEX/DHL/UPS/TNT podľa aktuálnej situácie bez oznámenia vopred, napr. ak ste zvolili DHL doprava zadarmo, môžeme loď spoločnosťou UPS/TNT alebo iné podobné express courior ! Ak je vaša adresa patrí do vzdialenej oblasti Fedex/DHL/UPS/TNT , je zákazník povinnosť platiť remore oblasti poplatok, othewise nie je možné lode von.

B. nie Sme zodpovední za žiadne colné/import dane alebo DPH spôsobené v prípade kupujúcemu na jeho krajiny,

C. Brazílii, Ukrajine a Rusku zákazníkov sú navrhol zvoliť EMS prepravu spôsobom. to bude stáť 1 mesiac viac alebo menej, aj ak sa rozhodnete pre tento. Platenia dane je povinnosť medzinárodných kupujúcim, kupujúci by mali konzultovať ich miestne zvyky, koľko daň sa bude.

Naše výroby:

Výrobné dielne:

Po predaji a zárukách a vrátiť:

1. ak zákazník môže priviesť späť a zašlite nám rozbité časti, ktoré používajú menej ako jeden rok. Budeme vymieňať nové diely a poslať na kupujúcich.

2. vždy, keď usmernenie potrebnej pomoci ,Wewill splniť svoju silu, aby to a dopisoval školenia práce sú k dispozícii v továrni .

3.raz sa stretol s problémom ,lepšie povedať reagoval predaja s dôkazy ...My poradiť s fotkami, ktoré si späť až silno. Môžeme pripraviť náhradné diely v ďalšej objednávke opakovane. Ak je naliehavo potrebné, kuriérska poplatok fúzy kupujúcim.

4. Všetky výrobky boli označené a balené v dobrom stave pred odoslaním.

V prípade, že položka je chybný, prosím, informujte nás, a to do 3 dní od doručenia a poslať do prebehol fotografie.

5. Položky sa vrátil po 7 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu.

6.Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Kupujúci je zodpovedný za všetky prepravné náklady.

Spätná väzba:

1.Prosím, dajte nám päť hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu.

2.Ak tam je nejaký problém o tovar, prosím, kontaktujte nás.Budeme sa snažiť vyriešiť váš problém.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím fell zadarmo, kontaktujte ma:

  • Popis
  • Recenzie
  • Názov Značky: HPH2O
  • Funkcia: Vstavaný Kábel Zábal
  • Vymeniteľné Dosky: Stebėtų Maker
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Klasifikácia: Stebėtų Tvorcovia
  • Výkon (W): 1550w
  • Číslo Modelu: HT-006
  • Certifikácia: CE

Naspäť hore