Auto Door Lock Uzávierky OBD Pre Honda Auto speed lock Pre Honda Fit CRV Občianske Odyssey Mesto Spirior XRV Crider Dohodou Jade Vezel

€27.37 €27.37 Zadarmo Vracia

Auto Door Lock Uzávierky OBD Pre Honda Auto speed lock Pre Honda Fit CRV Občianske Odyssey Mesto Spirior XRV Crider Dohodou Jade Vezel Tento Produkt vhodný Na Honda Fit 2008-2016 2017 Tento Produkt vhodný Na Honda CRV 2012-2016 Tento Produkt vhodný Na Honda Civic 2012-2015 Tento Produkt vhodný Na Honda Odyssey 2011-2014 2015 Tento Produkt vhodný Na Honda City 2009-2014 2015 Tento Produkt vhodný Na Honda Spirior 2015 Tento Produkt vhodný Na Honda Elysion 2012-2015 2016 Tento Produkt vhodný Na Honda XRV Tento Produkt vhodný Na Honda Crider Tento Produkt vhodný Na Honda Accord (8. & 9. generácie iba) Tento Produkt vhodný Na Honda Jade Tento Produkt vhodný Na Honda Vezel Prosím, použite počítač, aby sledovať účinok video. K rukám: označte Prosím vaše Auto meno a Rok , Manuálna alebo Automatická prevodovka, že je veľmi dôležité, ďakujeme! 6 Funkcie: 1. Automatický Zámok dverí, keď budete visieť "D" výstroj, vyhnúť deti, otvorte dvere alebo zlodej okradol, keď vás a čaká sa na červené svetlo. 2. Keď budete visieť "P" výstroj, môže automaticky odomknúť, vhodné otvoriť dvere. 3.Keď niekto pri otvorení dverí, svetlo bude blikať zároveň pripomenúť zadnej časti vozidla. ( ATTN: Crider,Vezel,XRV,Fit 2014, Mesto, bez tejto funkcie ) 4.Pokles 1.8 sekúnd ≥ 40 metrov alebo vyššie, 4 dvere môžu byť automaticky odomknuté,v čase uniknúť nebezpečenstvo a svetlo bude blikať, môže zohrávať úlohu naliehavé pripomienka. 5.Ak niekto vystúpiť počas cesty, keď budete visieť "P" výstroj, 4 dvere môžu byť automaticky odomknuté, pohodlie vystúpte, následne zavesiť "D" zariadenia , 4 dvere sa automaticky znova zablokujú. 6.Keď visieť "R" výstroj , vľavo a vpravo zase svetlo blikajúce, zlepšiť bezpečnosť. ( Niektoré autá nemajú túto funkciu, Ak je vaše auto bolo pôvodne skryté na túto funkciu, môžete dosiahnuť, ak nie, nie je možné dosiahnuť, prosím, na vedomie, TIPY: Nainštalované alebo odstránené, v prípade, že nebola zapaľovanie, dôležité! Pokyny: Prosím, zapojte ju skôr, ako začnete auto, a bude používať, Pohodlné a rýchle. Upozornenie!

1. Podľa niektorých zákazníkov ( na Pravej Strane Jednotky ) spätná väzba, nie je plne pracovať pre auto, pracujeme s našimi inžiniermi na zúčtovanie, ak je vaše auto Pravej Strane Jednotky, nemusíte kupovať! 2 . Ľavej Strane Pohonu môžu byť použité, môžete si ho kúpiť!

1. Automatický Zámok dverí, keď budete visieť "D" výstroj, vyhnúť deti, otvorte dvere alebo zlodej okradol, keď vás a čaká sa na červené svetlo.

2. Keď budete visieť "P" výstroj, môže automaticky odomknúť, vhodné otvoriť dvere.

3.Keď niekto pri otvorení dverí, svetlo bude blikať zároveň pripomenúť zadnej časti vozidla.

( ATTN: Crider,Vezel,XRV,Fit 2014 bez tejto funkcie)

4.Pokles 1.8 sekúnd ≥ 40 metrov alebo vyššie, 4 dvere môžu byť automaticky odomknuté,v čase uniknúť nebezpečenstvo a svetlo bude blikať, môže zohrávať úlohu naliehavé pripomienka.

5.Ak niekto vystúpiť počas cesty, keď budete visieť "N" výstroj, 4 dvere môžu byť automaticky odomknuté, pohodlie vystúpte, následne zavesiť "D" zariadenia , 4 dvere sa automaticky znova zablokujú.

6.Keď visieť "R" výstroj , vľavo a vpravo zase svetlo blikajúce, zlepšiť bezpečnosť.

Ak ste predajca alebo dovozca, prosím, kontaktujte nás, máme viac ako 10 rokov skúseností v auto diely, máme výroby a skladu, tam sú ďalšie vozidlá a tovar nebol zobrazený. (napr. strešné nosiče, Nárazník, atď.)

Drahý Priateľ,prosím, prečítajte si informácie pred vami, aby

Prepravné Podmienky

Všetky položky bude odoslaná do 7 pracovných dní po platbe je jasné.

Poznámka: Čína Príspevok Air Mail/Parcel alebo iný spôsob dopravy len patrí na celom svete post systém, ktorý je oveľa pomalší, než špeciálnym dodacím. Položky dorazí v 10-60 pracovných dní na celom svete zvyčajne. A čas príchodu závisí aj od niektorých faktorov a rôznych oblastiach. Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Poznámka: Pretože Rusko sa po novej politiky o úplné meno , pls každý kupujúcemu ponúknuť vaše celé meno pred platíte v fakturačnej adresy . Vďaka za skvelú spoluprácu !

Spätná väzba

a. Pozitívna spätná väzba (5 Hviezdičiek) je veľmi dôležité, aby nás, prosím, že dvakrát pred odchodom spätnú väzbu. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, ak akýkoľvek problém, prosím, kontakty nám Obchodného Manažéra alebo písmen, sa Budeme snažiť riešiť problémy a prosím dôverujte nám.

 • Popis
 • Recenzie
 • OBD Auto Lock: Auto Auto door lock
 • Auto Diely: Automatický Zámok
 • Auto Príslušenstvo: Vhodné Pre honda Fit
 • Typ Príslušenstva: OBD Rýchlosť zámok
 • farba: čierna
 • Diaľkovo Ovládané: No
 • Názov Značky: ST sporttech
 • Druh: Anti-Theft Prístroja, One-Way
 • Typ Diaľkové Ovládanie: Bez LCD, Diaľkové Ovládanie
 • Auto Styling: Zámky dverí Uzávierky Pre CRV
 • Funkcia: auto centrálny zámok

Naspäť hore