2000W Bazén Ohrievač Vody Pozastavené Ponorenie Elektrický Ohrievač Vody Kotla na Nafukovacie Vaňou Bazén #4 W

€16.24 €26.20 Zadarmo Vracia

Odrážky:

1、Upozornenie: prečítajte si Prosím pokyny a bezpečnostné opatrenia pred použitím dôkladne. Tento výrobok nesmie byť použitý u detí. V procese vykurovacej vody, prosím nemajú priamy kontakt vody s vaše telo, v opačnom prípade to môže spôsobiť mierne prúd.

2、Produkt Návod: Najprv nainštalovať kontajnerov s vhodnou vodou, potom dal vykurovacie rúrky do vody, a potom zasuňte napájací kábel. Po teplotu vody popáleniny, prosím, vytiahnite sieťovú zástrčku zo zásuvky pred použitím, a počkajte 20 sekúnd, aby bola zabezpečená bezpečnosť.

3、nedotýkajte: Od povrchu vykurovacie rúrky má stále teplo, nedotýkajte sa rukami alebo umiestniť ho na objekt, ktorý nie je odolný voči vysokým teplotám, pretože to môže vypáliť vaše telo a objekty. To je len odporúčané, aby napáliť čistej vody z vodovodu (obyčajné biele vody).

4、Praxe na Použitie: hladina vody musí byť ponorené v kovovej časti elektrickej vykurovacej tyče. Použitie suchá voda je prísne zakázané.

5、Platné Kontajner: Vaňa barel. Plastové vedrá. Plastové vane, nafukovacie bazény, vane, footbath vedierka, produkt je pozastavená, všetky kontajnery sú v rámci opatrenia a môže sa bezpečne používať.

Funkcie: 1. Vysoko kvalitnej nerezovej ocele dáva ohrievač vody, hrdza-dôkaz, odolné proti korózii, bezpečnejšie a má dlhú životnosť.

2. Špirála ponorenie dizajn poskytuje jednotné tepla a rýchlu tepelnú vodivosť, čím sa zlepší vykurovacej efektívnosti.

3. Bude to nemali prísť do kontaktu s kontajnerom, ale bude plávať na jeho vlastné, počas práce, a preto je bezpečný pre použitie.

4. Pomocou 2 metre hrubé medené vodiče, položka sa ľahko vyhrievaný.

5. Vysoký výkon môže zabezpečiť rýchlejší ohrev rýchlosť.

6. Je ľahký a ľahko prepravovať a skladovať.

7. Môže byť použitý vo vode, a je vhodný najmä pre ohrev vody vo veľkých kontajnerov, ako sú nádoby, nádrže, vane, a nafukovacie bazény.

Špecifikácie:

Typ: Bazén Ohrievač Vody

Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Dĺžka kábla: cca 200 cm/78.74 v

Napätie: 110-250V 50Hz

Výkon: NÁM predpisov 1500W, British predpismi Európskych nariadení 2000W

Napájanie: elektrina

Používa: vedierko, plastové vedierko, nafukovací bazén, vaňa smalt

Balenie Zoznam:

1 * Bazén Ohrievač Vody

1 * Anglický Manuál

1 * Teplomer

1 * Oceľová Guľôčka

1 * brúsny papier

Poznámka:

1. Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné body v obrázku, čím sa mierne líšiť od skutočných položiek. Meranie je tolerancia +/- 1-3 cm.

2. Len vyššie balenie obsahu, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

  • Popis
  • Recenzie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Funkcia: Eco-Priateľský
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Číslo Modelu: Bazén Ohrievač Vody
  • Certifikácia: CIQ

Naspäť hore