Poľovnícky Chodník Fotoaparát 12MPX 1080P PIR IČ Voľne žijúcich živočíchov Skautingu Cam Nočného Videnia Voľne žijúcich živočíchov Chasse Kamery Surveillance 0,8 s Spúšť Čas

€11.56 €15.02 Zadarmo Vracia

Popis:

Funkcia:

✔ VYSOKÁ CITLIVOSŤ: Tento digitálny fotoaparát je navrhnutý tak, aby používateľom najpohodlnejší zážitok. To má mimoriadne funkcie, ako je napríklad 52 ° FOV objektív, 38 infračervené Led diódy, rýchlosť uzávierky 0,8 S a 1 foto / druhý s až 5 fotografií a 30. video súbory každý. že každý detekovaný pohyb je zdokumentované v reálnom čase.

✔ Dizajn: Tento digitálny fotoaparát s kamuflážou a skvelého vzhľadu je ideálny produkt pre home security, skladu, sledovanie a monitoring voľne žijúcich živočíchov. Je ľahké nainštalovať alebo opraviť a môžete použiť na fotografovanie a vytvoriť video súbory.

✔ Napájanie: Na PR600 fotoaparát môže používať 4 batérie typu AA a 5 V DC napájanie. Poznámka: odporúča sa, ak chcete odstrániť AA batérie, keď používate napájací adaptér. Ideálny pre domácnosti, kancelárie, stavby, sklady, atď .; Okamžité spustenie nočného videnia surveillance camera, voľne žijúcich živočíchov pozorovanie.

✔ Pripojenie USB: Ak je fotoaparát pripojený k PC prostredníctvom USB kábla, iba dátové súbory sú prečítať. Ak je fotoaparát pripojený k adaptéru cez kábel USB, je len použiť pre napájanie. Zrýchlené fotografia je ideálny pre sledovanie kvitnúcich rastlín a hniezdenie vtákov, aj východom a západom slnka.

✔ APLIKÁCIE: fotoaparát pasce na lov. Zvierat, rastlín alebo udalosť pozorovania. Automatické PIR režim nahrávania: Ak si chcete aktivovať PIR (pasívne infračervené) senzory, fotoaparát zistí náhle zmeny v teplote spôsobené pohybom hra v regióne záujem a aktivuje nahrávanie fotografií / videí.

Špecifikácie:

Obrazový senzor: 3MP farebná CMOS

Rozlíšenie fotografie: 12MPX 4032 * 3024

Video rozlíšenie: FHD 1920 * 1080P 25FPS

Zakopnutia čas: 0,8 S

Pracovný režim: foto, video, foto + video

PIR uhol: 60 stupňov

Objektív: 52 stupňov široký

IRLED: 38 black 940nm svetlá, 10m

PIR vzdialenosť: 15 m

Maximálna podporovaná skladovanie: Max 32 GB Micro SD (nie je súčasťou balenia)

USB slot: 5-pin USB 2.0

Napájanie: 4 AA batérie alebo DC 5V

Odolnosť proti vode: IP54

Pohotovostný režim: 8 mesiacov

Pohotovostný prúd: 0.01 mA

Veľkosť: 110 * 92 * 55mm / 4.33 * 3.62 * 2.16 palec (približná)

Hmotnosť: 110 g

Teplota: -10 ~ + 70 ° C / -14 ° C + 158 ° C.

Package Zahrnuté:

1X Vonkajšie kamery

1X Dátový kábel

1X čítačka Kariet

1X viazacej

1X Manuál

Poznámky:

Ak napájanie nie je prerušené, dátum, čas a pracovný režim sa už nebude meniť.

Po vypnutí napájania, nainštalujte batériu, vložte SD kartu do fotoaparátu a nastavenie prepnite do polohy ZAPNUTÉ. Indikátor lampa bliká dvakrát, fotoaparát nasníma fotografiu alebo video, ako aj aktuálny dátum a aktuálny môžete nájsť čas na obrázok alebo video súbor. Môžete skontrolovať prácu nastavenia režimu.

  • Popis
  • Recenzie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Fast shipping, we have to try.

  • 5 / 5

excellent

  • 5 / 5
Naspäť hore