Roller Krádeži Identity Protection Pečiatku na Stráženie Vášho ID ochrana Osobných údajov Dôverné Údaje GDeals

€3.85 €4.93 Zadarmo Vracia

Roller Krádeži Identity Protection Pečiatku na Stráženie Vášho ID ochrana Osobných údajov Dôverné Údaje GDeals Poznámka 1:Budeme mať ochrana osobných údajov bezpečné a bude odhaliť akékoľvek osobné informácie.

2:kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky. Naše po-predajný tím vám ideálne riešenie, v prvý raz. Položka Špecifikácia:

Funkcie:

Účinná Ochrana Súkromia: Zabezpečenie ochrany navi pečiatky so špeciálnymi písmená dizajn, tlač hiddens za dôverné informácie, aby vaše osobné údaje nečitateľné, pokrývajúce citlivých dokumentov, ako faktúr, bankových výpisov, lekárskych záznamov, recepty fliaš, atď.

Široké Pokrytie Dizajn: pod 20 mm palcov široký valca je ideálny pre pokrytie veľkých swaths súkromné informácie, rýchle, nie je potrebné pre viaceré prechádza na bloky vaše info, jeden ťah je dosť.

Unlimited Re-písanie rukou: Atrament môže byť naplnený v bezpečnostnej ochrany navi pečiatka strany, keď sa atrament vyčerpá (Pečiatka Dopĺňanie Atramentu), o 2 kvapky každý čas.

Najlepšie Úspora Času: Pečiatka funguje na všetkých bežných papiera, obálok a balíkov adresy. Jedným prstom a info je na ktoré sa vzťahuje, nie je potrebné ísť na shredder.

Upozornenie:

Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt

Prosím, dovoľte 1-3 cm odchýlka vzhľadom na ručné meranie

Ázijské veľkosť je menšia ako eu/us/uk veľkosť,prosím, porovnať detail veľkosti s na vás pred nákupom.

Popis:

Materiál: plast

Tvar: valec

Účel: dokument dôvernosť

Čistá hmotnosť: 25g

Balenie Obsahuje:

1X Pečiatka

1,O poslaní: Po objednaní výrobku, budeme loď vašej nákup do 3-4 dní. Ak máte špeciálne požiadavky,prosím, zanechajte nám odkaz, alebo nás kontaktujte priamo. 2,O Vrátenie peňazí: Ak bol tovar poškodený v tranzite, môžete ho vrátiť do 7 dní. V prípade žiadosti o vrátenie peňazí,musí kupujúci získať potvrdenie od predávajúceho. 3,O Veľkoobchod a Dropshipping: Pre veľkoodberateľov, poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo, ktoré trvá len 3-8 dni, aby sa dospelo. Pre drop shipping, by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli. 4,Ako môžem sledovať stav mojej zásielky?: Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť) 5,Čo môžem robiť, keď nákup ochrany je čas beží von?: Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť. Takže vaše peniaze nebudú prechod na môj účet.

  • Popis
  • Recenzie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Pečiatka

Perfect. A lot easier than shredding!

  • 5 / 5
Naspäť hore