Jedna elektrická gitara Krku Nové Masívneho dreva 25.5" 22 pražec ružové drevo Hmatník 01115#

€27.56 €27.56 Zadarmo Vracia

Náš Hudobný Nástroj Co., S.r.o. je na výrobu rôznych druhov hudobných nástrojov. Majú kompletné vybavenie, zariadenia a výrobné techniky, využívame pokročilé procesov, strojov a superior testovaní. Naše výrobky sú odolné a pohodlné hrať, hrajú na presné hudobné rozsahu, krásny tón, jedinečný vzhľad a silné expresívne sily.

Neustále sleduje našej podnikateľskej filozofie "kladie dôraz na kvalitu výrobkov, obchodné meno a podnikateľské služby a manažment". Všetky naše produkty sú splnené medzinárodne rozšírené normy. Používame medzinárodne rozšírené tón kartách a importované tón kalibrácia nástrojov na úpravu a testovacie tóny, v záujme zabezpečenia kvality v súlade s normami v Číne, Hudobný Nástroj, Dohľad a Kontrola Center. zriadili sme priateľské obchodné družstvo vzťahov so zákazníkmi vo viac ako 30 krajinách a regiónoch, v Amerike, Európe a Ázii

Domnievame sa, sami seba ako jeden z najlepších gitarových výrobcov v Číne, nie len kvôli našim vynikajúce produkty, služby SSMII sme schopný poskytnúť vám. Ten zahŕňa ako dvere-na-dvere dodávky, a finančné služby. Zaväzuje poskytovať kvalitné produkty podľa najnovších módnych trendov, našim cieľom je poskytnúť našim zákazníkom najnovšie štýly odbornej gitary za konkurencieschopné ceny.

Ak máte záujem o niektorý z našich produktov, prosím neváhajte a kontaktujte nás pre obchodné rokovania. Sme úprimne tešíme sa na spoluprácu s vami.

Živé charakteristika

Sme n, aby všetky štýl podpísané gitara pre všetky bandsman a gitaru predávajúceho .Čo budete potrebovať iba urobiť, je dajte nám svoj plán alebo opísať gitara chcete ,inude drevo a kovania, atď. Naše najživšie charakteristické je, že nie len my n, aby všetky štýl gitara ste n hľadať, ale tiež sme n urobiť špeciálne gitarové len pre vás, aby vyhovoval vašim potrebám.

Prísne materiálu výber a výroba

Máme veľmi prísne normy vyberte dreva .S našimi superexcellent handcrt technika chceme, aby sa uistili, že každý gitara sme urobili má pekné, rezonanciu a sustain unpled. A čo viac , sme n garantovať, že všetky naše zamestnanca dostali prísny tréning a majú veľký technika na gitaru tvorby a dobrý apperception na hudbu, aby sa čo najlepšie gitaru.

1 ks krku Gitary . Krk Drevo: Masívneho dreva

Hmatník Drevo: javorového dreva

Povrchová Úprava: Nedokončených

Vsadenie: Pekné Mozaikové

Stupnice, Dĺžka: 25-1/2" . ak potrebujete iné stupnice, dĺžka prosím, kontaktujte ma.

Tuner Otvor Veľkosti: 11/32"

Pražcov: 22 Jumbo Nikel/Strieborná Pražce

Trám Rod Upraviť: na Čelníku

(Poznámka: Nie všetky špecifikácie gitara)

Špeciálne požiadavky

* Môžeme poskytnúť OEM spracovanie, prispôsobiť hudobných nástrojov podľa požiadaviek zákazníkov.

Dúfam, že naše profesionálne hudobné nástroje vám môže priniesť viac práce podľa našich skúseností.

Balenie:

Naše gitary sú prísť s penou box, ľahko sa prenáša a bezpečnosť dosť pre gitaru,

COLNÉHO ODBAVENIA

Budeme loď položky ako dar a uviesť hodnota tovaru je 40 USD. Možno budete musieť zaplatiť malý alebo žiadny zaplatiť clo. Je však nevyhnutné, alebo vlastné otvorí balíček a preceniť na gitaru. Máme dostatok skúseností, aby vám pomôžu získať gitara bezpečne.

Platobné Detaily

.com Escrow platobných služieb môže prijať ; Kreditnej Karty, Banka Bankové Prevody; Western Union, môžete výber svojimi najlepšími spôsob platby .

Doprava

To normlly nás berie 1-7 dní, aby sa položky, ktoré budete platiť pripravené na odoslanie po vaša platba potvrdená .com.

Vo všeobecnosti sme použite EMS pre zásielky z dôvodu nižších nákladov a lepšie služby.

To zvyčajne trvá asi 5-8 dní pre EMS dodať položky. Potom môžete dostať položky po vypočutí klopať na vaše dvere.

Sme radi kombinujú poštovného pre položky zaplatené v jednej platby. Sadzby za zásielky, ktoré budú založené na kombinácii hmotnosť položiek a vašu polohu.

Sme veľmi profesionálne a opatrný, balenie, aby položky bezpečné počas prepravy.

Po Predaji Služby Zákazníkom

Naše 100% záruka spokojnosti umožňuje kúpiť s dôverou!

Položky, ktoré sú VYROBENÉ V ČÍNE. Oni sú tie, ktoré niektorí z vás hľadajú, ale sú dobré a DOBRE stojí za peniaze, ktoré platíte.

V vzácny prípad katakomby chybné položky, prosím, uistite sa, obráťte sa na nás prvý a poďme zistiť, dobrý spôsob, ako to vyriešiť.

**neváhajte ma, ak máte nejaké otázky**

Ďakujeme, že ste a šťastný ponúkania cien

Prosím, navštívte náš obchod pre Ďalšie SKVELÉ ponuky a Položky! !

  • Popis
  • Recenzie
  • Číslo Modelu: 4
  • Druh: krku gitary
  • Názov Značky: YINFENTE

Naspäť hore